Video ukážky z filmov

 

Na tejto stránke nájdete niekoľko filmových ukážok na niektoré z jeho filmov. Tie staršie sú naspodu podstránky, najnovšie filmy sú hneď hore.

Lovci pokladov - National Treasure 2 - Kniha tajomstiev

Druhé pokračovanie známeho dobrodružného filmu, opäť s celou zostavou hercov okrem Iana z prvého dielu. Teraz sa opäť vydávajú nájsť poklady tajomstiev, zapátrať v americkej ale aj svetovej histórii...

Lovci pokladov - National Treasure - Honba za pokladom templárov


Dobrodružný film v ktorom hrdinovia zalovia v histórií aby poskladali skladačku odhalenia najväčšieho pokladu na svete.

NEXT


Aj jasnovidec môže pomôcť pri riešení prípadov, avšak znie to jednoducho... Hlavné úlohy Jessica Biel, Julien Moore, Nicolas Cage.

Ghost Rider


Služobník z pekiel ide splatiť svoje dlhy. V ceste mu však stoji okrem iného aj láska...

World Trade Center


Neprekonateľný príbeh, nakrútený podľa skutočných udalostí z 11 septembra 2001, keď sa svet zmenil na jednu veľkú vojnu proti teroru. Tretiu svetovú vojnu. Ale o tom film nie je. Je o momentoch počas útoku, o živote a prežití dvoch policajtoch, o prelínaní situácie v ich rodinách, keď plní očakávaní sledovali každé správy, čo je s ich otcami, manželmi... Neuveriteľný príbeh, ktorý je však skutočný, oplatí sa vidieť a pocítiť aspoň trochu to, čím prešli úspešne ale skôr neúspešne mnohé rodiny v New Yorku..

Face of Face - Tvárou v tvár


Výborný akčný film s Johnom Travoltom a Nicolasom Cageom a teda - Seanom Archerom a Castorom Troyom. Výborný príbeh, ktorý sa možno až dnes zdá byť reálny, výmena kože medzi sebou, veľmi dôležitá misia, ktorej úspešné zvládnutie je veľmi dôležité, si žiada aj také kroky, ako úplná zmena niekoho na úplne toho druhého. Takže Castor Troy alebo Sean Archer. Kto je vlastne ten dobrý? Herci sú dobrí obaja!

8mm


Nicolas Cage v úlohe policajta, ktorý musí vyriešiť smrť mladej ženy. Jediným dôkazom je v celom prípade však len krátky 8 mm filmový pások, ktorý pochádza z tajnej porno zbierky starého boháča. Pások totiž zachytáva jej smrť a niekoľko dôkazov, ktoré neskôr pomôžu rozpliesť prípad.

Skala - The Rock


V podstate kultový akčný film, kde sa zablislo viacero hviezd. Akčnosť, dobrý dej a dávka adrenalínu, to všetko film obsahoval a ešte stále patrí medzi najobľúbenejšie filmy u mnohých divákov. Trojica Ed Harris, Sean Connery a Nicolas Cage, každý na opačnej strane spoločnosti ale nakoniec len jeden proti dvom...

Birdy


Video ukážka k veľmi starému filmu, z počiatkov Nicolasovej kariéry. Príbeh dvoch priateľov vyrastajúcich v jednom meste, zažívajúci bežné problémy aj s tým najväčším, povolaním na vojnu a jej prežitím... Skvelá dráma aj o veľkej chuti byť ako vták, letieť a cítiť slobodu tak, ako nikdy pred tým...
 

K jeho videám môžeme pripojiť ešte nasledovné:  Úžasný film KNOWING - u nás Štvrté proroctvo.
 

 

>>>>  naspäť hore <<<<